jahanweb
06 بهمن 1401 - 11:12

ارسال ۲۵ هزار اثر به اجلاس سراسری نماز

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان از ارسال نزدیک به 25 هزار اثر به اجلاس نماز خبر داد و گفت: داوری بیش از 2 هزار اثر مختص دانشجویان را اساتید دانشگاه فرهنگیان انجام دادند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین علی تقوی مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز اظهار کرد: امسال در اجلاس سراسری نماز دو رویکرد جدید اتفاق افتاده است.

وی توضیح داد: اهتمام ویژه به نظام تعلیم و تربیت، دانشگاه فرهنگیان و وزارت آموزش و پرورش به صورت ویژه دیده شده است و دانشگاه فرهنگیان یکی از محورهای اصلی این اجلاس است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی از ارسال نزدیک به 25 هزار اثر به این اجلاس خبر داد و افزود: امر داوری بیش از 2 هزار اثر مختص دانشجویان را اساتید دانشگاه فرهنگیان انجام دادند.

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اقدامات و برنامه‌های مطلوب دانشگاه فرهنگیان در اقامه و فرهنگ سازی نماز، تصریح کرد: برای اولین بار در برگزاری اجلاس سراسری نماز، مسؤول نهاد دانشگاه فرهنگیان به عنوان دبیر علمی این اجلاس انتخاب شده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 998928